Abacus Adventures je soukromá anglická mateřská školka pro děti všech národností ve věku od 2 do 6 let se sídlem v Praze 5 – Zbraslavi. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku. Předškoláci vždy tvoří samostatnou skupinku.

Otevírací doba

Školka Abacus Adventures je otevřena od 7.15 do 17.00 hodin. 

Umístění

Školka Abacus Adventures se nachází v krásné lokalitě Prahy 5 – Zbraslav, sídlí v areálu centra Třešňovka, součástí školky je také zahrada. V okolí jsou čtyři dětská hřiště. Chcete-li zobrazit přesnou lokalitu, klikněte na mapu dole.

Provoz

Školka Abacus Adventures je otevřena v průběhu běžného školního roku od září do června. Mimo to nabízíme i letní program během července a srpna. Školka je zavřená v období státních svátků ČR.

Stravování

Dětem poskytujeme pestrou a nutričně vydatnou stravu v bio kvalitě. V našem jídelníčku dbáme na to, aby děti jedli čerstvou zeleninu a ovoce a dodržovali správný pitný režim. Naším dodavatelem je Bionea.

Kontakty

Máte zájem o návštěvu naší školky? Zavolejte nám ohledně vhodného termínu. Těšíme se na setkání, při kterém Vás seznámíme s tím, co naše školka Vám a Vašim dětem může nabídnout.

(Cz): +420 777 925 404
Mgr. Bc. Martina Tothová – ředitelka
info@abacusadventures.cz
https://www.facebook.com/pages/Abacus-Adventures/571554642974620