Praktické informace

Školka Abacus Adventures přijímá děti ve věku od 2 do 6 let. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku. Jednu skupinu tvoří děti od 2 do 3 let, druhou skupinu tvoří děti od 3 do 4,5 let a třetí skupina jsou předškoláci ve věku od 5 do 6 let. 

Otevírací doba

Školka Abacus Adventures je otevřena od 7.15 do 17.00 hodin. 

Umístění

Školka Abacus Adventures se nachází v krásné lokalitě Prahy 5 – Zbraslav, v nádherné vile s velkou zahradou a herními prvky. V létě poskytují ovocné stromy dostatek stínu a děti mají na zahradě bazének a stany:) V blízkosti jsou dvě dětská hřiště. Chcete-li zobrazit přesnou lokalitu, klikněte na mapu dole.

Provoz

Školka Abacus Adventures je otevřena v průběhu běžného školního roku od září do června. Mimo to nabízíme i letní program během července a srpna. Školka je zavřená v období státních svátků ČR a na jeden týden v době Vánoc.

Stravování

Dětem poskytujeme pestrou a nutričně vydatnou stravu v bio kvalitě. V našem jídelníčku dbáme na to, aby děti jedli čerstvou zeleninu a ovoce a dodržovali správný pitný režim.

Kontakty

Máte zájem o návštěvu naší školky? Zavolejte nám ohledně vhodného termínu. Těšíme se na setkání, při kterém Vás seznámíme s tím, co naše školka Vám a Vašim dětem může nabídnout.

Telefon (Cz): +420 777 925 404
Mgr. Martina Tothová - ředitelka
info@abacusadventures.cz

https://www.facebook.com/pages/Abacus-Adventures/571554642974620